tanie loty do Madrytu
TANIE LOTY DO MADRYTU
Bilety lotnicze do Madrytu. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Madryt

Każdy, kto słyszał o Hiszpanii, słyszał także i o Madrycie. A to za sprawą tego, że Madryt to największe miasto Hiszpanii oraz jej stolica. Leży w samym sercu kraju, nad rzeką Manzanares, u stóp Sierra de Guadarrama. Zajmuje obszar 600 kilometrów kwadratowych i zamieszkiwany jest przez ponad 3 miliony ludzi. Madryt to jedno z najstarszych miast w Europie. Pierwsze ślady pochodzą z okresu Imperium Rzymskiego. Nic więc dziwnego, że w Madrycie można poczuć na plecach oddech historii i zamierzchłych czasów. Oczywiście w Madrycie nie zawsze życie płynęło tak błogo, jak dziś. Miasto ma na swoich plecach niezły bagaż historycznych dramatów i historii, mrożących krew w żyłach. W trakcie upływu lat, było jednak także wiele okresów rozkwitu, w czasie których Madryt stawał na nogi i rósł w siłę. Taką mieszanką historycznych wydarzeń, hiszpańskie miasto dotrwało do dziś. Niesamowicie bogate w doświadczenia, klimatyczne, mądre i piękne. Posiadające niezrównany z żadnym innym miejscem na świecie klimat, który zapisuje się pięknymi wspomnieniami w pamięci turystów. Madryt to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Za sprawą tej popularności i jej stałego wzrostu, miasto postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom swoich gości i dzięki temu, podróże do Madrytu są bardzo przyjemne, a miasto przyjaźnie wyciąga dłoń na powitanie. Tanie loty do Madrytu(linie Wizzair i Ryanair) także popularyzują ten kierunek. Wyprawa w tamten rejon nie należy już do przywileju tylko majętnych. Na miejscu za to, mamy do dyspozycji wiele możliwości noclegowych – dostosowanych do zróżnicowanych zasobności portfela. Znajdziemy tu wiele hosteli – choć skromnych, to wystarczających na przyjemny, spokojny nocleg, nieco lepszych hoteli – na ‘średnią’ kieszeń i najdroższych – luksusowych hoteli o światowej sławie dla najbardziej wymagających.

Słynna hiszpańska kuchnia kusi w wielu barach, restauracjach i knajpkach, z których największą sławą cieszą się te mniejsze – prowadzone zwykle wielopokoleniowo przez rodziny. Klimat w takich miejscach nie jest do opisania słowami, oddać ten urok może wyłącznie czas, spędzony tam osobiście.

To miasto zachwyca corocznie coraz większą liczbę turystów i nie ma się co dziwić – na opinię o sobie zdecydowanie zasłużył. Ty nie musisz pozostawać w tyle, przekonaj się sam, czy i Ciebie to miasto rozkocha od pierwszego wejrzenia. Madryt stoi otworem dla wszystkich, którzy zdecydują się poznać go bliżej.

Tanie loty do Madrytu
najniższe ceny biletów lotniczych